
Колишній нападник "Шахтаря" аргентинець Факундо Феррейра розповів, що відбувалося в Донецьку в 2014 році на початку російської агресії. Слова футболіста призводить іспанське видання AS, передають Патріоти України.
"До війни я жив у Донецьку, потім переїхав до Києва. Я нічого не розумів, я знав, що щось відбувається, але не розумів мови і не знав, про що говорилося в новинах. У клубі нам теж нічого не розповідали, але коли я ходив по місту, то бачив речі, які мені не здавалися нормальними. Я їздив тренуватися на околицю Донецька, спочатку там була українська поліція, але потім з'явилися люди в балаклавах і з автоматами. Коли у мене запитували документи, я їм просто говорив: "Шахтар, Шахтар", щоб мене пропустили. Так було до кінця чемпіонату, а коли ми поїхали, все вибухнуло.
Пам'ятаю, було багато демонстрацій. Всі урядові будівлі були захоплені, вони були забарикадовані проводами, гумовими стрічками. Це було схоже на Call of Duty. Коли ти йшов по вулиці, то все виглядало так, ніби ти всередині комп'ютерній грі. У якийсь момент я злякався, але мені завжди говорили, що все в порядку. Через кілька тижнів після нашого від'їзду почався кошмар", - сказав Феррейра.
Феррейра виступав за "Шахтар" з 2013 по 2018 роки. У складі донецького клубу він двічі ставав чемпіоном України, тричі завоював Кубок України і одного разу - Суперкубок.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...