"Було страшно торкатися до неї": До бібліотеки повернули книжку, яку взяли ще у 1927-му році (відео)

У США чоловік на ім'я Джим Перрі повернув до бібліотеки книжку протерміновану на 96 років. Він сказав, що, на його думку, вона була взята дідусем його покійної дружини. Про це пише UPI, передають Патріоти України.

Американець розповів, що він перебирав коробки з речами та книжками, що належали його дружині, Сандрі Ліч Перрі, коли натрапив на екземпляр книги Бенсона Лоссінга "Історія Сполучених Штатів" із публічної бібліотеки Сент-Хелен.

Перрі сказав, що, на його думку, книгу взяв Джон Маккормік, дідусь його дружини, 1927 року. На час прокату протермінований платіж становив п'ять центів. Чоловік заборгував цій бібліотеці 1 756 доларів. Однак 2019 року бібліотека скасувала цей штраф.

Директорка бібліотеки, сказала, що знала, що вона стара, але не зовсім розуміла, наскільки. За її словами, вона розвалювалася на частини. "Мені було страшно торкатися до неї", — сказала директорка.

Книга, написана Бенсоном Лоссінгом, була повернута до бібліотеки й виставлена біля входу до будівлі у скляній шафі.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап - Укргідроенерго

субота, 10 червень 2023, 10:30

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікополя становить 10,55 м. Що май...

Програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні. "З сьогоднішнього дня (9 червня. – Ред.) ми розпочинаємо д...