
У Кременецькому районі Тернопільської області при народженні померла дитина. Родичі породіллі у цьому звинуватили медиків. Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області, передають Патріоти України.
До правоохоронців звернувся 22-річний брат породіллі. Він повідомив, що його сестра народила 14 листопада, проте немовля померло. Чоловік звинуватив медиків у непрофесійності, яка призвела до смерті дитини.
У поліції встановили, що дівчинка родилася на 41 тижні вагітності вагою 3750 грам. За даними медиків, після народження в дитини не розкрились легені. Лікарі понад годину реанімували новонароджену, проте не змогли врятувати. Причина смерті немовляти - тяжка асфіксія при народженні. Їхні висновки також підтвердили в іншій установі, де робили повторну судово-медичну експертизу.
Правоохоронці відкрили провадження за ч.2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...