
У Кременецькому районі Тернопільської області при народженні померла дитина. Родичі породіллі у цьому звинуватили медиків. Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області, передають Патріоти України.
До правоохоронців звернувся 22-річний брат породіллі. Він повідомив, що його сестра народила 14 листопада, проте немовля померло. Чоловік звинуватив медиків у непрофесійності, яка призвела до смерті дитини.
У поліції встановили, що дівчинка родилася на 41 тижні вагітності вагою 3750 грам. За даними медиків, після народження в дитини не розкрились легені. Лікарі понад годину реанімували новонароджену, проте не змогли врятувати. Причина смерті немовляти - тяжка асфіксія при народженні. Їхні висновки також підтвердили в іншій установі, де робили повторну судово-медичну експертизу.
Правоохоронці відкрили провадження за ч.2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...