
У Кременецькому районі Тернопільської області при народженні померла дитина. Родичі породіллі у цьому звинуватили медиків. Про це повідомили в Нацполіції Тернопільської області, передають Патріоти України.
До правоохоронців звернувся 22-річний брат породіллі. Він повідомив, що його сестра народила 14 листопада, проте немовля померло. Чоловік звинуватив медиків у непрофесійності, яка призвела до смерті дитини.
У поліції встановили, що дівчинка родилася на 41 тижні вагітності вагою 3750 грам. За даними медиків, після народження в дитини не розкрились легені. Лікарі понад годину реанімували новонароджену, проте не змогли врятувати. Причина смерті немовляти - тяжка асфіксія при народженні. Їхні висновки також підтвердили в іншій установі, де робили повторну судово-медичну експертизу.
Правоохоронці відкрили провадження за ч.2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...