Були без документів: На кордоні України затримали громадян Німеччини та Італії (фото)

Трьох чоловіків, громадян Німеччини та Італії, затримали українські прикордонники. Вони на мотоциклах перетнули українсько-румунський рубіж поза пунктом пропуску. Любителі екстриму не мали з собою документів. Про це інформує Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України.

Тож прикордонникам довелося урізноманітнити активний відпочинок «гостей» офіційними формальностями – складенням адмінпротоколів.

«Нині іноземці перебувають у прикордонному підрозділі. Згодом мандрівників в порядку реадмісії передадуть прикордонникам Румунії», – розповіли в ДПСУ.


Вісім відомих людству планет, це далеко не все і не кінець: Науковці пояснили , де проходить межа Сонячної системи

субота, 20 липень 2024, 22:00

Деякі об'єкти, які розташовані дуже далеко від Сонця, побували поруч із нашою зіркою всього один раз за всю історію людства. Як пише Space, астрономи визначають розмір Сонячної системи обсягом простору, де вплив Сонця більший, ніж вплив інших близьких ...

"Не просто страшно, а надзвичайно складно": Мандрівник показав подорож у серце єгипетської піраміди (відео)

субота, 20 липень 2024, 21:45

Мандрівник показує дивовижні кадри подорожі надзвичайно вузькими тунелями, що ведуть у саме серце єгипетської піраміди, передають Патріоти України. Як пише Daily Mail, мандрівник Сем Мейфейр зняв на відео дивовижну подорож у серці єгипетської піраміди ...