
Колишній футболіст збірної Чорногорії та львівських Карпат Младен Кашчелан розповів, що став громадянином РФ. Про це повідомляє пропагандистське російське видання Sport24, передають Патріоти України.
Згадуючи свої виступи за львівський клуб, Кашчелан заявив, що в Україні були «токсично» налаштовані щодо іноземців. «Дружина запропонувала полетіти до Росії і просто познайомитися. Я був проти — у 2009 році я грав в Україні, в Карпатах, і в мене залишилися негативні спогади: там усі були дуже токсично налаштовані щодо іноземців.
Переживав, що в Росії буде те саме. Я і моя дружина пов’язуємо майбутнє нашої родини саме з цією країною. Тому ми вирішили отримати російські паспорти. Ми отримували паспорти РФ у дуже важкий час", — сказав Кашчелан.
Кашчелан перейшов до Карпат у серпні 2009-го, підписавши трирічний контракт. В УПЛ дебютував 30 серпня 2009 року у матчі проти Оболоні (5:0). Усього провів за львівську команду чотири матчі у всіх турнірах, не відзначившись результативними діями.
З 2013 року чорногорець виступав у Росії за Балтику, Тосно, Арсенал Тула та Тамбов.
На його рахунку 25 матчів за збірну Чорногорії
У 2023 році він завершив кар'єру.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...