Були одні кістки і шкіра, а тепер товстун! На Алясці обрали найтовстішого ведмедя - його "перевтілення" вражає (фото)

Національний парк і заповідник Катмай на Алясці щороку проводить конкурс на найтовстішого ведмедя. Переможця обирають користувачі соцмереж, оглядаючи фото клишоногих, зазначають Патріоти України.

Голосування тривало з 29 вересня до 5 жовтня. Бурі ведмеді показували себе у всій красі, демонструючи, як забагато змогли з'їсти влітку.

Переможець конкурсу бурих ведмедів

25-річний ведмідь Отіс здобув понад 51 тисячу голосів. Він показав неймовірний результат, змігши за 7 тижнів чудово набрати вагу. Отіс перемагає вже учетверте, втім останні роки він не показував успішних результатів.

Отіс вже досить літній ведмідь і не має більшості зубів. Втім, це не завадило йому показати іншим, як потрібно запасатися на зиму. Якщо ще у липні в нього світилися ребра, то зараз він – огрядний і суворий ведмідь.

Таємниця довголіття і успіху Отіса криється у його унікальній рибальській майстерності. Деякі ведмеді кидаються або плавають за рибою. Але Отіс залишається нерухомим і терпляче дивиться у річку за лососем.

У той час як Отіс, здавалося б, дрімає або не звертає уваги на потенційну їжу, він насправді дуже зосереджується на воді. Так йому вдається нерухомо ловити лосося, не витрачаючи при цьому калорій. "Це надзвичайно успішна стратегія", – відзначають у нацпарку.

Товстий ведмідь на зиму, яким є і Отіс, – це успішний ведмідь. Тварини повинні швидко набрати вагу влітку та восени до початку великого зимового голоду на Алясці. Ведмеді, які сплять у лігвах, до весни повністю втрачають свої запаси жиру. Під час зимового посту вони скидають приблизно третину ваги.

Катмай – парк, де живе найбільше бурих ведмедів

  • Катмай був створений у 1918 році для захисту вулканічно зруйнованого регіону, що оточує Новарупту та Долину десяти тисяч димів.
  • Сьогодні Національний парк і заповідник Катмай також охороняє 9 тисяч років людської історії та є важливим середовищем існування лосося та тисяч бурих ведмедів.
  • У Катмаї живе приблизно 2200 ведмедів. Це, ймовірно, більше, ніж у будь-якому іншому національному парку світу.
  • У Катмаї вони захищені від мисливців і браконьєрів, мають достатньо їжі і простору.
  • Подивитися за тим, як у Катамаї живуть бурі ведмеді, можна онлайн. За цим посиланням заповідник має декілька трансляцій з різних місць, де є ці клишоногі.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...