Були страшно уражені легені: 71-річний Куклачов розповів, що через перенесений коронавірус ледь не помер (відео)

71-річний радянський і російський артист цирку Юрій Куклачов розповів, як захворів на коронавірус і ледь не помер через нього. За його словами, йому знадобилося багато часу на відновлення після хвороби. Про це знаменитість повідомив у програмі "Секрет на мільйон", передають Патріоти України.

Куклачов розповів, що спочатку він вирішив зайнятися самолікуванням. "Защипало горло, потім підвищувалася температура до 38,8. Я зрозумів, що від ліків, які знижують температуру, мені зле – почався від них пронос, не приймає організм ці жарознижувальні. Ви знаєте, який хороший засіб? Оцет!", – зазначив артист.

Потім Юрій попросив дружину розвести йому оцет, обтирався і прикладав серветки, змочені в цьому розчині, завдяки чому температура незначно знижувалася. "Легше ставало! Я травами інгаляції робив два рази на день. Знав, що уражаються легені. П'ять днів тримався, потім вночі встав зателефонував у Лапіно", – підкреслив знаменитість.

Так, через самолікування Куклачов опинився у важкому стані. Також він повідомив, що через COVID-19 померла його молодша сестра. "Мені дали окрему палату. У мене виявилася дуже важка форма. Гірше і гірше: коли перевірили КТ, воно показало, що повністю уражені легені – на 80 відсотків. Я був у дуже поганому стані. Зрозумів, чому люди йдуть із життя – кисню немає , нічим дихати. До туалету дійти – вже свідомість втрачаєш. У мене сестра двоюрідна померла в лікарні – коронавірус... Вона на п'ять років молодша за мене", – додав артист.

Крім того, зірка цирку розповів, як лікарі боролися за його життя. "Мені довелося два рази робити плазму. Зробиливона не допомагає. Через два дні вдруге – ось тоді мені стало трохи легше. Плюс кров чистити почали. Загалом, не дали мені піти із цього життя", – зазначив Юрій.

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...