Були страшно уражені легені: 71-річний Куклачов розповів, що через перенесений коронавірус ледь не помер (відео)

71-річний радянський і російський артист цирку Юрій Куклачов розповів, як захворів на коронавірус і ледь не помер через нього. За його словами, йому знадобилося багато часу на відновлення після хвороби. Про це знаменитість повідомив у програмі "Секрет на мільйон", передають Патріоти України.

Куклачов розповів, що спочатку він вирішив зайнятися самолікуванням. "Защипало горло, потім підвищувалася температура до 38,8. Я зрозумів, що від ліків, які знижують температуру, мені зле – почався від них пронос, не приймає організм ці жарознижувальні. Ви знаєте, який хороший засіб? Оцет!", – зазначив артист.

Потім Юрій попросив дружину розвести йому оцет, обтирався і прикладав серветки, змочені в цьому розчині, завдяки чому температура незначно знижувалася. "Легше ставало! Я травами інгаляції робив два рази на день. Знав, що уражаються легені. П'ять днів тримався, потім вночі встав зателефонував у Лапіно", – підкреслив знаменитість.

Так, через самолікування Куклачов опинився у важкому стані. Також він повідомив, що через COVID-19 померла його молодша сестра. "Мені дали окрему палату. У мене виявилася дуже важка форма. Гірше і гірше: коли перевірили КТ, воно показало, що повністю уражені легені – на 80 відсотків. Я був у дуже поганому стані. Зрозумів, чому люди йдуть із життя – кисню немає , нічим дихати. До туалету дійти – вже свідомість втрачаєш. У мене сестра двоюрідна померла в лікарні – коронавірус... Вона на п'ять років молодша за мене", – додав артист.

Крім того, зірка цирку розповів, як лікарі боролися за його життя. "Мені довелося два рази робити плазму. Зробиливона не допомагає. Через два дні вдруге – ось тоді мені стало трохи легше. Плюс кров чистити почали. Загалом, не дали мені піти із цього життя", – зазначив Юрій.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...