
Відома радянська і російська актриса Тетяна Васильєва втекла з лікарні після тесту на коронавірус. Про це повідомляє телеканал НТВ, передаютьПатріоти України.
У 73-річної артистки спостерігалися температура і сильний кашель, у зв'язку з чим лікарі запідозрили в неї зараження COVID-19. Однак Васильєва, не дочекавшись результатів, залишила клініку. Тепер їй загрожує штраф. Зірка пояснила свій вчинок тим, що боялася підхопити вірус у медичному закладі.
«Я лікарів дуже давно не бачила, бо я сама собі лікар вже давно і у мене все в порядку. Температури немає, не кашляю, залишилося зробити тільки КТ, але теж невідомо, коли, де і що», - сказала актриса.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...