"Бумбокс" і "Океан Ельзи" висунули претензії через шоу на День Незалежності, розгорівся гучний скандал (відео)

Українські гурти "Бумбокс" і "Океан Ельзи" не давали дозволу на використання їхніх пісень у святковому попурі, яке виконали зірки в центрі Києва на День Незалежності. Про це заявили представники колективів у Facebook. Також вони відзначили, що організатори не зверталися до них із запитаннями щодо використання авторського контенту, передають Патріоти України.

"Мені цікаво, чи всіх виконавців, чиї пісні вучали в цьому попурі, питали а чи хочуть вони, щоб їх виконували і виконували саме ті колеги? І чы кликали їх самих взяти участь в цьому?" – поцікавилася в мережі продюсер одного з українських телеканалів Юлія Гриценко.

"Бумбокс" і "Океан Ельзи" висунули претензії через шоу на День Незалежності: розгорівся скандал Facebook Юлії Гриценко Продюсер гурту "Бумбокс" Олег Согомонов зазначив, що до колективу ніхто не звертався за дозволом. "Ні, звичайно, ніхто не питав", – зазначив він. Також інформацію підтвердила і представниця гурту "Океан Ельзи" Вікторія Хоменко.

Пізніше на офіційній сторінці групи також відреагували на інцидент. "Україна – це Європа. Європа – це повага прав, в тому числі авторських. Чи не правда, Офіс Президента України?" – написали представники гурту.

"Незалежність – це свобода, повага і до себе, і до інших, в тому числі прав. Здається так банально і ясно? Не всім. З питань використання пісні "Океану Ельзи" сьогодні зранку– ні, не давали дозвіл! Більш того, до нас навіть не зверталися", – додала менеджерка колективу.

У мережі виникли суперечки навколо ситуації. Багато з користувачів відзначили, що використання пісень без дозволу авторів є неповагою до них. У той же час інші додали, що номер в результаті вийшов яскравим, тому приводів для конфліктів немає.

"А як же авторське право? Мене якось зараз прибило прямо. Ті, хто повинен стояти на забезпеченні виконання законів і зберігати права, тупо плюнули офіційно в очі всім. Тут ось прецедент, коли іменам плюють в їхнє авторське право", – обурилися в мережі.

"Нормальне ж було виконання, не зіпсували нічого. І, на мій погляд, виконання пісень у День народження країни – це почесно", – не погодилися інші.

Нагадаємо, в День Незалежності, 24 серпня, на Софійській площі в Києві українські артисти виконали яскраве попурі з найпопулярніших хітів незалежної України. Шоу Made in Ukraine об'єднало 42 легендарних трека, які виконали 18 артистів.

У попурі пісню "Там де нас нема" гурту "Океан Ельзи" заспівала Вєрка Сердючка разом з хором, а трек "Вахтерам" гурту "Бумбокс" виконав колектив "Время и Стекло".

Дивіться повне відео виступу українських зірок на День Незалежності в Києві:

З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...

​Корольов вважав, що шансів у Гагаріна повернутися було 50% або навіть менше – дока першого космонавта

понеділок, 12 квітень 2021, 22:50

Керівництво СРСР вимагало втримати першість, не рахуючись з можливими жертвами. Адже людське життя нічого не вартувала в "кращій країні світу". Ризики першого космонавта Юрія Гагаріна загинути в космосі були не більше 50 відсотків. Такої точки зору дот...