
Ватажок бригади "Восток" терористів "ДНР" Олександр Ходаковський заявив, що в армії бойовиків спостерігається жорсткий некомплект, оскільки ніхто з місцевого населення Донбасу не хоче йти воювати. Таке зізнання він зробив в інтерв'ю пропагандистському виданню "Комсомольская правда", зазначивши, що суспільство на тимчасово окупованих територіях сильно розколоте, передають Патріоти України.
"Є поняття стабільно погано і стабільно добре. У нас стабільно погано. Нічого не змінилося з того часу, коли я давав цьому оцінку, викликаючи шквал невдоволення і критики. Командний склад залишає бажати кращого", – сказав терорист Ходаковський.
Крім того, його обурив той факт, що в "ДНР" є маса невдоволених людей, які живуть реаліями мирного життя і висувають претензії окупантам.
"Добре! Ось у нас дефіцит особового складу, приходьте, навчимо, всім забезпечимо, в бій одразу кидати не будемо. Думаєте, стоять за парканом? Ні! А знаєте чому? Тому що не мотивовані, тому що читають однобоку інформацію в інтернеті. І знову ми повертаємося до інформаційної війни і бумерангу, який ми ж запустили, і він б'є по нас", – зізнався бойовик.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...