"Бунт на кораблі": У Facebook збираються звільнити Цукерберга

Акціонери зажадала прибрати засновника Facebook з посади голови

Фото з відкритих джерел

Група акціонерів компанії Facebook зажадала зняти Марка Цукерберга з посади голови правління, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США.

Так, акціонери не задоволені тим, що вартість компанії впала на тлі скандалів про втрату даних Інвестори вимагали розглянути питання про позбавлення Цукербрега привілеїв та усунення з поста генерального директора.

Зазначається, що автори ініціативи включили її в план обговорення на річному зібранні, яке має відбутися 30 травня.

Акціонери повідомляють, що з липня 2018 року оцінна вартість Facebook обрушилася на 40% через рішення керівництва і правління, які не змогли захистити вартість акцій. Автори вимоги підкреслюють, що в компанії зберігається дискримінація деяких акціонерів: ряду власників акцій надається більше прав голосу.

Також ще одна заява прямо вимагає призначити головою ради директорів компанії незалежного директора замість Марка Цукерберга. Ця пропозиція передбачає розподіл посад генерального директора та голови правління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Facebook має намір залучити штучний інтелект до модерації профілів померлих користувачів.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...