В Одесі після 5 червня можуть відкрити деякі пляжі, але для цього муніципальна влада та орендарі повинні виконати низку умов. Про це розповів голова Одеської районної адміністрації Юрій Крук.
“Зона купання повинна бути відгороджена відповідними засобами. Між траверсами має бути натягнене загородження з буями кожні 50 м. В районі пірсів чи на закінченні траверсів повинна бути натягнена сітка - вона має бути вище рівня води на 30 см, а її підводна частина має бути не менше двох метрів. Це унеможливлює потрапляння мін в зону можливого ураження”, - наголосив Крук.
Чиновник додав, що пляжі мають бути обладнані спостережними пунктами, там повинні чергувати рятувальники з біноклями, а ще на пляжах мають бути розміщені схеми шляхів евакуації громадян до обладнаних укриттів і встановлені системи оповіщення про повітряну тривогу.
При цьому доступ до пляжів буде відкритий тільки з 8:00 до 20:00, а прибережне дно періодично мають перевіряти водолази.
Спеціальна комісія міськради має надати пропозиції щодо того, які пляжі можна відкрити для людей, а після цього остаточне рішення про доступ до узбережжя ухвалять ОВА і військове командування.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...