Був без маски та рукавичок: У Дніпрі пасажири виштовхали з тролейбуса порушника

Після десятихвилинної затримки, тролейбус поїхав за маршрутом.

У Дніпрі на тролейбусному маршруті №5 на вулиці Андрія Фабра чоловік без засобів захисту влаштував конфлікт із пасажирами і кондуктором. Пасажир у стані алкогольного сп'яніння проігнорував прохання надіти маску і рукавички, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Наше Місто".

За словами заступника директора з експлуатації та перевезень КП "Дніпровський електротранспорт" міськради Дніпра Володимира Сусленкова, пасажири разом із кондуктором допомогли вивести з салону порушника. Після десятихвилинної затримки, тролейбус поїхав за маршрутом.

Як зазначив Володимир Сусленков, у кондуктора і водія електротранспорту немає повноважень, щоб застосовувати будь-які санкції дисциплінарного, адміністративного характеру до порушників карантинного режиму. Вони тільки сприяють пасажирам у виконанні протиепідемічних заходів.

Раніше повідомляли про те, що в Дніпрі співробітники департаменту транспорту разом із поліцією перевіряли виконання карантинних заходів. У рамках рейду вони перевіряли, чи возять водії громадського транспорту стоячих пасажирів, і чи є у них засоби індивідуального захисту.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...