Був на волосок від смерті, не вірив у Бога і сміявся над ним. Олександру Усику - 35: Маловідомі факти з життя українського чемпіона

17 січня святкує день народження український чемпіон у важкій вазі - Олександр Усик. Йому виповнюється 35 років. У нашому матеріалі нижче читайте про найбільш маловідомі факти з життя боксера, передають Патріоти України.

Усик був на волосок від смерті

Майбутній український чемпіон народився в Криму в 1987 році, потім у сім'ї були фінансові проблеми і вони змушені були переїхати в Чернігівську область, в Риботин. Там Саша захворів на туберкульоз. Йому було 5 років. Лікарі давали йому дуже мало шансів на життя. До речі, в дитинстві Усик був дуже кволою дитиною.

Усик відмінно вчився в школі

У школі Саша вчився добре. І хоча мама дуже хотіла, щоб син вивчав англійську мову Олександр вибрав бокс, а батько його в цьому дуже підтримав.

Втрата батька

Усик дуже важко переживав втрату батька, який його в усьому підтримував. Олександр вже тоді прийшов до релігії й після смерті батька знову сповідався.

"Я не міг зупинити сльози. Просто весь витікав", - говорив про смерть тата Усик. Через роки боксер зізнався, що батько снився йому ще дуже довго перед кожним поєдинком.

На нього скаржилися сусіди

Через роки Саша розповів, що в дитинстві був хуліганом і крав у бабусь насіння. Також його називали "маленьким бандитом". "У дитинстві я був маленьким і зухвалим паразитом, який бігав по підворіттях, кидався банками і знущався з таких ж хуліганів, яким був сам. Я крав у бабусь насіння. На мене скаржилися всі сусіди", - сказав Усик.

У дитинстві боксер не вірив у Бога і сміявся над ним

"Якось раз у дворі ми з хлопчаками розпалили багаття і стрибали через нього. Один хлопчик перед тим як стрибати, завжди хрестився. Я сміявся над ним. "Ну, де твій бог, покажи - но мені його!" - вимагав я. "Не віриш, значить? - подивився на мене той хлопчисько. - Тоді підніми голову вгору, скажи, що не віриш в бога і стрибни через багаття". Я влаштував з цього цілий спектакль. А потім розбігся і... впав у багаття", - згадував в одному з інтерв'ю Олександр.

Дружина Усика

Майбутню дружину Катерину боксер побачив ще в школі. Вони навчалися в паралельних класах. А ось одружилися Саша і Катя 25 вересня 2009 року. Вони виховують трьох дітей.

Джерело: РБК-Україна

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...