Був один дзвінок: Стало відомо, що вплинуло на рішення організаторів Євробачення щодо Kalush Orchestra за "Азовсталь"

Організатори Євробачення-2022 ухвалили рішення не дискваліфікувати український гурт Kalush Orchestra за заклик фронтмена Олега Псюка зі сцени конкурсу про порятунок Маріуполя та "Азовсталі" після телефонної розмови Європейської мовної спілки (EBU) з головою делегації України, передають Патріоти України.

За словами директора колективу Миколи Кучерявого, українці пояснили їм, що це не був заклик до насильства, а звернення по допомогу.

"EBU поцікавилася, що саме ми сказали зі сцени і який саме меседж ми бачимо. Ми сказали, що не закликаємо до насильства, а закликаємо до допомоги", – сказав Кучерявий під час телемарафону "Єдині новини", пише ТСН. Він наголосив, що після цього дзвінка Європа пішла Україні назустріч та не стала дискваліфікувати гурт.

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...

Рф зондує ґрунт для політичних торгів: тисне на Донбасі й чіпляється за «сухопутний коридор» з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...