Був свідком на весіллі: НАБУ після обшуку в Будинку футболу вийшло на приятеля сина Луценка

Лариса Сарган вже заявила, що Денис Морозенко не входить у близьке оточення родини Луценків і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

До можливих зловживань на закупівлі для будівництва полів для футболу зі штучним покриттям може бути причетна людина, пов’язана з сином генерального прокурора Юрія Луценка. Про це журналістам розповіло джерело в Українській асоціації футболу, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 5 червня слідчі НАБУ провели обшуки в кабінетах Будинку футболу. У пошуку документів з будівництва та виготовлення штучних полів вони звернули увагу на Дениса Морозенка (заступник начальника аналітичного відділу Департаменту розвитку ФФУ), так як саме він контролював закупівлю газонного покриття з заводу ФФУ і будівництво майданчиків для футболу за кошти держбюджету.

Джерело також розповіло, що призначенню Морозенка на посаду в ФФУ посприяв Луценко.

“Вся справа в тому, що Денис Морозенко входить у близьке оточення сина генпрокурора Олександра. Саме він був свідком на весіллі сина Луценка”, – сказав співрозмовник.

Тим не менш, прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що син Луценка не пов’язаний з діяльністю Української асоціації футболу.

“Це повна маячня”, – сказала вона.

Також Сарган в якості доказу навела той факт, що саме за клопотанням Луценка Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на обшук. Крім того, вона додала, що Морозенко не входить у близьке оточення сина Луценка і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...