Був свідком на весіллі: НАБУ після обшуку в Будинку футболу вийшло на приятеля сина Луценка

Лариса Сарган вже заявила, що Денис Морозенко не входить у близьке оточення родини Луценків і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

До можливих зловживань на закупівлі для будівництва полів для футболу зі штучним покриттям може бути причетна людина, пов’язана з сином генерального прокурора Юрія Луценка. Про це журналістам розповіло джерело в Українській асоціації футболу, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 5 червня слідчі НАБУ провели обшуки в кабінетах Будинку футболу. У пошуку документів з будівництва та виготовлення штучних полів вони звернули увагу на Дениса Морозенка (заступник начальника аналітичного відділу Департаменту розвитку ФФУ), так як саме він контролював закупівлю газонного покриття з заводу ФФУ і будівництво майданчиків для футболу за кошти держбюджету.

Джерело також розповіло, що призначенню Морозенка на посаду в ФФУ посприяв Луценко.

“Вся справа в тому, що Денис Морозенко входить у близьке оточення сина генпрокурора Олександра. Саме він був свідком на весіллі сина Луценка”, – сказав співрозмовник.

Тим не менш, прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що син Луценка не пов’язаний з діяльністю Української асоціації футболу.

“Це повна маячня”, – сказала вона.

Також Сарган в якості доказу навела той факт, що саме за клопотанням Луценка Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на обшук. Крім того, вона додала, що Морозенко не входить у близьке оточення сина Луценка і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...