Був свідком на весіллі: НАБУ після обшуку в Будинку футболу вийшло на приятеля сина Луценка

Лариса Сарган вже заявила, що Денис Морозенко не входить у близьке оточення родини Луценків і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

До можливих зловживань на закупівлі для будівництва полів для футболу зі штучним покриттям може бути причетна людина, пов’язана з сином генерального прокурора Юрія Луценка. Про це журналістам розповіло джерело в Українській асоціації футболу, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 5 червня слідчі НАБУ провели обшуки в кабінетах Будинку футболу. У пошуку документів з будівництва та виготовлення штучних полів вони звернули увагу на Дениса Морозенка (заступник начальника аналітичного відділу Департаменту розвитку ФФУ), так як саме він контролював закупівлю газонного покриття з заводу ФФУ і будівництво майданчиків для футболу за кошти держбюджету.

Джерело також розповіло, що призначенню Морозенка на посаду в ФФУ посприяв Луценко.

“Вся справа в тому, що Денис Морозенко входить у близьке оточення сина генпрокурора Олександра. Саме він був свідком на весіллі сина Луценка”, – сказав співрозмовник.

Тим не менш, прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що син Луценка не пов’язаний з діяльністю Української асоціації футболу.

“Це повна маячня”, – сказала вона.

Також Сарган в якості доказу навела той факт, що саме за клопотанням Луценка Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на обшук. Крім того, вона додала, що Морозенко не входить у близьке оточення сина Луценка і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...