Був свідком на весіллі: НАБУ після обшуку в Будинку футболу вийшло на приятеля сина Луценка

Лариса Сарган вже заявила, що Денис Морозенко не входить у близьке оточення родини Луценків і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

До можливих зловживань на закупівлі для будівництва полів для футболу зі штучним покриттям може бути причетна людина, пов’язана з сином генерального прокурора Юрія Луценка. Про це журналістам розповіло джерело в Українській асоціації футболу, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 5 червня слідчі НАБУ провели обшуки в кабінетах Будинку футболу. У пошуку документів з будівництва та виготовлення штучних полів вони звернули увагу на Дениса Морозенка (заступник начальника аналітичного відділу Департаменту розвитку ФФУ), так як саме він контролював закупівлю газонного покриття з заводу ФФУ і будівництво майданчиків для футболу за кошти держбюджету.

Джерело також розповіло, що призначенню Морозенка на посаду в ФФУ посприяв Луценко.

“Вся справа в тому, що Денис Морозенко входить у близьке оточення сина генпрокурора Олександра. Саме він був свідком на весіллі сина Луценка”, – сказав співрозмовник.

Тим не менш, прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що син Луценка не пов’язаний з діяльністю Української асоціації футболу.

“Це повна маячня”, – сказала вона.

Також Сарган в якості доказу навела той факт, що саме за клопотанням Луценка Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на обшук. Крім того, вона додала, що Морозенко не входить у близьке оточення сина Луценка і сам генпрокурор не сприяв його призначенню на посаду у ФФУ.

Вчительку відсторонили від роботи через... фальшиві груди (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:43

У Канаді вчительку середньої школи Кайлу Лем'є відсторонили від роботи та відправили у відпустку через її зовнішній вигляд. Так, 39-річна жінка викликала суперечки, коли Мережею почали ширитися фотографії та відео її незвичайного вигляду. Кайла носить...

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...