Був тверезим: Спливли несподівані результати експертизи стрільця з Житомирщини, який вбив сімох осіб (відео)

Перші 20 експертиз, проведені у слідстві щодо вбивства сімох осіб власником ставка на Житомирщині, підтвердили, що в момент злочину підозрюваний Анатолій Захаренко був тверезим та осудним. Про це під час брифінгу заявив начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник, повідомляє регіональна прес-служба правоохоронного органу, передають Патріоти України.

Він наголосив, що у крові затриманого взагалі не було виявлено алкоголю. "Відповідно до довідки лікаря-нарколога від 22 травня, у крові підозрюваного алкоголю не виявлено. Крім цього, у межах кримінального провадження було призначено комісійну судову психолого-психіатричну експертизу підозрюваному та вже отримано висновок експерта. Відповідно до висновку фахівців підозрюваний міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними й нині", – сказав Олійник.

Начальник ГУНП в Житомирській області також підкреслив, що за своїм психічним станом чоловік не потребує застосування будь-яких примусових заходів медичного характеру. За словами правоохоронця, слідчі під час подальшого досудового розслідування працюють над кількома версіями для встановлення об’єктивних причин конфлікту.

Одна із них – сварка між підозрюваним та двома чоловіками, які приїхали до нього в гості вперше та дорікнули проживанням на території Росії й ігноруванням участі в АТО. Також у поліції зазначили, що терміни досудового розслідування та тримання підозрюваного під вартою має бути подовжено. Причина цього – необхідність достатнього часу для проведення всіх необхідних експертиз.

Життя ухилянта теж чогось вартує: Арештували прикордонника, який застрелив порушника кордону на Закарпатті

понеділок, 20 травень 2024, 19:05

Прикордоннику, який імовірно застрелив чоловіка, що втікав від правоохоронців на ділянці українсько-румунського кордону на Закарпатті 15 травня, повідомили про підозру в порушенні правил поводження зі зброєю. . Про це повідомила радниця Державного бюр...

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...