Був у родині єдиним сином та опорою: У боях за Україну загинув 26-річний захисник з Прикарпаття

Захищаючи незалежність України, загинув військовослужбовець ЗСУ з Прикарпаття Андрій Кваснишин. Він був єдиним сином своїх батьків. Життя 26-річного захисника обірвалося 27 березня, повідомили у Болехівській міській раді, передають Патріоти України.

Андрій Кваснишин встав на захист Батьківщини в минулому році. Він служив стрільцем стрілецького відділення відповідних взводу та роти у військовій частині ЗСУ, яка дислокувалася на Запоріжжі - на околиці села Малинівка Пологівського району.

Хлопець народився 30 жовтня 1996 року в місті Болехів Івано-Франківської області. Там він виріс і навчався у школі.

"Хлопець був у родині єдиним сином, опорою та розрадою для матері... для багатьох з нас Андрій був хорошим другом, якого ми поважали і любили. Всі пам'ятають його добрим, завжди усміхненим. Там, де був Андрій, завжди була хороша і позитивна атмосфера", - йдеться у повідомленні.

У Болехівській міськраді висловили щирі співчуття рідним і близьким Героя. "Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цей важкий біль втрати найдорожчої людини", - додали у міськраді.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...