"Був ворогом Путіна": З'явилися подробиці про зухвале вбивство в Києві

Чоловіком, якого розстріляли в Шевченківському районі Києва, виявився Арслан Гусейнов. Про це в Facebook заявив колишній народний депутат Ігор Мосійчук, натякнувши на слід Кремля, передають Патріоти України.

"У центрі Києва московськими агентами з вогнепальної зброї убито Арслана Гусейнова, який належав до руху кавказького антикремлівського опору. Останнім часом жив в українській столиці", - написав він.

"У мене питання до керівництва СБУ і ГПУ: чому на шостому році війни в Україні, і, зокрема, в Києві кремлівська агентура вільно вбиває своїх ворогів?" - обурився Мосійчук.

Арслан Гусейнов

З архіву ПУ. Реаліті повністю змінило його життя: Учасник "Зважених та щасливих" відкрив мережу спортзалів (фото)

субота, 4 липень 2020, 23:05

У 29 років водій з Сум Руслан Карпенко важив 155 кілограмів при зрості 187 сантиметрів. З такими параметрами він прийшов на п'ятий сезон проекту «Зважені та щасливі». А вже через п'ять місяців з вагою 69 кілограмів став переможцем «домашнього схуднення...

Хіти тижня. За відмову обслуговувати клієнтку без маски: У США бариста отримав $50 тисяч чайових

субота, 4 липень 2020, 22:30

Незадоволена клієнтка поскаржилася на нього у соцмережах, але підтримки не отримала. Зокрема, Ембер Лінн Жиль опублікувала фотографію працівника "Starbucks" Леніна Гутьєрреса у фейсбуці та розповіла, що він відмовився обслуговувати її, бо вона не мала ...