Повна безкарність на всіх рівнях щодо дій проти поліції призвела до тієї ситуації, яка трапилась 29 серпня у Дніпрі. Таку думку висловив полковник ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Він висловив впевненість, що ніякого конфлікту та стрілянини не було б, якби водій та пасажири авто просто виконували б вимоги поліції.
"Повна безкарність на всіх рівнях за ці дії стосовно поліцейських зробили сьогодні свою криваву справу. Безкарність роками і підтримка суспільства. Впевнений, що ніякого конфлікту апріорі могло і не бути — просто виконати вимогу патрульних", - зазначив Штефан.
Він заявив, що попереду будуть розслідування та вирок, але вони є наслідком того, що суспільство не хоче змінюватись. "Хочу нагадати про спортсмена з м. Полтави Романа, який кидався і ображав військових. Там теж все могло піти не так", - додав військовий.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...