Били палицею, руками і ногами: Нетверезі батьки вбили свою дитину та спалили труп

На судовому засіданні обвинувачені спочатку відмовилися від дачі показань, але незабаром подали письмові заяви, в яких визнали повністю свою вину, розкаялися і просили суворо їх не карати.

Франківський районний суд Львова визнав циган Віталія Г. і Клару Б. винними в умисному вбивстві їх дворічного сина, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією суду, Клара Б. родом із Закарпатської області. Має початкову освіту - один клас. Неповнолітніх на утриманні немає - позбавлена батьківських прав на чотирьох дітей. Не працює. Віталій Г. - теж уродженець Закарпаття, освіта - два класи середньої школи, не працює, раніше судимий. Свідками характеризується як дуже жорстока людина.

Суд встановив, що ще в період з 14 червня по 23 серпня 2013 року (точна дата вбивства так і не встановлена) цивільне подружжя жили в наметі на території сміттєзвалища міста Ходорів Жидачівського району Львівської області, де збирали металолом. Одного разу, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вони розлючені через те, що їх дворічний син справив природну нужду прямо в наметі, вирішили його жорстоко покарати. Мати взяла дерев'яну палицю і кілька разів ударила свою дитину по грудях. Малюк впав і сильно заплакав. Потім вже Віталій почав бити його палицею і кулаками. Від отриманих важких травм хлопчик помер на місці.

«Після цього Віталій і Клара, переконавшись у смерті дитини, вирішили приховати сліди злочину: труп винесли з намету, віднесли на деяку відстань, поклали в картонну коробку і підпалили», - йдеться в судових документах.

Пропажа молодшої дитини сім'ї була виявлена після повернення пари на Закарпаття - при перевірці працівниками Ужгородської міськради. Жінка стверджувала, що дитя забрали співробітники соціальної служби, але поліція швидко встановила, що це неправда, а хлопчик був убитий. Знайшли і коробку з його останками.

На судовому засіданні обвинувачені спочатку відмовилися від дачі показань, але незабаром подали письмові заяви, в яких визнали повністю свою вину, щиро розкаялися і просили суворо їх не карати. Франківський райсуд Львова в складі присяжних визнав обвинувачених винними в скоєнні умисного вбивства дитини і призначив їм покарання: Кларі Б. - 11 років і 8 місяців ув'язнення, Віталію Г. - 11 років і 9 місяців ув'язнення. По суті, вони вже відбули більшу частину термінів по «закону Савченко».

Тепер сам сидітиме "на прив'язі": Криворіжця, який тримав на ланцюгу 7-річну дитину, заарештовано в залі суду

неділя, 25 липень 2021, 10:32

24 липня, Дзержинським районним судом Кривого Рогу йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області, зазначають Патріоти України. "За цим фактом пор...

Відтепер можна отримати гарантію на куплений товар через інтернет, набув чинності новий закон “Про захист прав споживачів”

неділя, 25 липень 2021, 9:56

В Україні у неділю, 25 липня, набув чинності закон "Про внесення змін до Закону України “Про захист прав споживачів” щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді". Відповідний закон напередодні оприлюднено в офіційній газеті Верховної Ради "Голо...