Били палицею, руками і ногами: Нетверезі батьки вбили свою дитину та спалили труп

На судовому засіданні обвинувачені спочатку відмовилися від дачі показань, але незабаром подали письмові заяви, в яких визнали повністю свою вину, розкаялися і просили суворо їх не карати.

Франківський районний суд Львова визнав циган Віталія Г. і Клару Б. винними в умисному вбивстві їх дворічного сина, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією суду, Клара Б. родом із Закарпатської області. Має початкову освіту - один клас. Неповнолітніх на утриманні немає - позбавлена батьківських прав на чотирьох дітей. Не працює. Віталій Г. - теж уродженець Закарпаття, освіта - два класи середньої школи, не працює, раніше судимий. Свідками характеризується як дуже жорстока людина.

Суд встановив, що ще в період з 14 червня по 23 серпня 2013 року (точна дата вбивства так і не встановлена) цивільне подружжя жили в наметі на території сміттєзвалища міста Ходорів Жидачівського району Львівської області, де збирали металолом. Одного разу, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вони розлючені через те, що їх дворічний син справив природну нужду прямо в наметі, вирішили його жорстоко покарати. Мати взяла дерев'яну палицю і кілька разів ударила свою дитину по грудях. Малюк впав і сильно заплакав. Потім вже Віталій почав бити його палицею і кулаками. Від отриманих важких травм хлопчик помер на місці.

«Після цього Віталій і Клара, переконавшись у смерті дитини, вирішили приховати сліди злочину: труп винесли з намету, віднесли на деяку відстань, поклали в картонну коробку і підпалили», - йдеться в судових документах.

Пропажа молодшої дитини сім'ї була виявлена після повернення пари на Закарпаття - при перевірці працівниками Ужгородської міськради. Жінка стверджувала, що дитя забрали співробітники соціальної служби, але поліція швидко встановила, що це неправда, а хлопчик був убитий. Знайшли і коробку з його останками.

На судовому засіданні обвинувачені спочатку відмовилися від дачі показань, але незабаром подали письмові заяви, в яких визнали повністю свою вину, щиро розкаялися і просили суворо їх не карати. Франківський райсуд Львова в складі присяжних визнав обвинувачених винними в скоєнні умисного вбивства дитини і призначив їм покарання: Кларі Б. - 11 років і 8 місяців ув'язнення, Віталію Г. - 11 років і 9 місяців ув'язнення. По суті, вони вже відбули більшу частину термінів по «закону Савченко».

Хіти тижня. Скільки коштують найдорожчі золоті монети, відкарбовані в різний час НБУ

вівторок, 26 жовтень 2021, 4:00

В Україні продається безліч українських золотих монет. Їх номінал становить від 1 до 500 гривень. При цьому за найдорожчі монети можна купити підтриманий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Найдорожча золота українська монета - це монета номіна...

З ким Петраков збирається видряпати путівки на ЧС-2022: Оголошено склад збірної України на листопадові матчі

понеділок, 25 жовтень 2021, 23:44

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков оголосив список гравців, викликаних на листопадові матчі. До команди повертаються Руслан Малиновський і Віктор Коваленко, повідомляють Патріоти України з посиланням на ...