
Російська окупаційна армія насильно вивезла з України тисячі дітей. 22 березня стало відомо про те, що додому вдалося повернути 17 депортованих дітей, передають Патріоти України.
Один із хлопчиків, якого вдалося повернути з дитячого полону, розповів про жахи, які відбувалися з українськими дітьми в країні-агресорці Росії. Виявилось, що окупанти навіть не піклувалися про харчування дітей.
"Їжі взагалі нормальної не було. Ми тікали, щоб купити собі нормальну їжу", - каже хлопчик. Окрім цього, росіяни били дітей. Вони були розлючені, коли чули, що українські діти не вірять російським пропагандистам та героїчно підтримують та вірять в Україну. Дехто не побоявся навіть вигукнути "Слава Україні", але за це окупанти карали дітей.
"(Били дітей - Главред) тих, хто був за Україну. Там з Херсонської області майже всі були за Україну. Палкою залізною били. Бив такий собі Астахов, який за безпеку відповідав. Він із себе царя вдавав ... Вони по спині дівчинку вдарили, в неї синець смужкою був ... Ми сиділи в залі і хтось вигукнув "Слава Україні", інший відповів "Героям Слава", то їх забрали потім. Я не знаю що з ними було", - пригадує звільнений хлопчик.
Окупанти намагалися залякати дітей та брехали про те, що батьки нібито від них відмовились і тепер їм загрожує усиновлення.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...