"Битва століття": У київській школі кухарі побились із прибиральницею... через "багаторазові" котлети

У школі Києва №221 у Солом'янському районі посварились прибиральниця і кухарі. Сварка переросла в бійку. Причиною конфлікту нібито стали котлети. Подробиці інциденту виклали у батьківських чатах, повідомляє "Київінформ", передають Патріоти України.

Батькам учнів школи №221 на Солом'янці повідомили, що їдальня кілька днів не працюватиме. А пізніше у батьківських чатах з'явилась інформація про конфлікт з кухарями. Учасниця такого чату написала, що у вівторок, 18 січня, одна з мам стала свідком сварки між прибиральницею та кухарями. Причиною конфлікту нібито стали котлети. "Причиною стало те, що прибиральниця намагалась завадити повторному використанню котлет", – йдеться в повідомленні. Що мається на увазі під повторним використанням, авторка повідомлення не уточнила.

Спочатку перепалка була словесною, а потім справа дійшла до бійки. Все це бачили учні молодших класів, які саме були в їдальні на обіді. Пізніше втрутилась директорка школи, вона намагалась розборонити кухарів і прибиральницю. Це відбувалось вже у вестибюлі, де батьки чекали на дітей.

"Я так розумію, бились кухарі, а вона прийшла їх заспокоїти. Одна з них пішла на неї з виделкою", – йдеться в іншому повідомленні.Директорка школи відмовилась викликати поліцію. Батьків турбує не лише цей інцидент, а й взагалі якість харчування. Вони опублікували фото страв зі шкільної їдальні – страви на вигляд бліді та неапетитні.


Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...