Битва тривала до останнього: Перша в історії людина, яка повністю вилікувалася від ВІЛ-інфекції, померла

Житель США Тімоті Рей Браун став першою у світі людиною, якій вдалося повністю вилікуватися від ВІЛ. Однак чоловік зіткнувся з новою напастю - раком крові. Ця хвороба виявилося підступнішою і забрала життя американця, передають Патріоти України.

На сторінці Тімоті в Facebook сказано, що він помер вдень 29 вересня в оточенні своїх рідних. Відзначається, що чоловік протягом п'яти місяців боровся з лейкемією.

Тімоті Рей Браун відомий також як "берлінський пацієнт". У 1997 році, коли американець приїхав працювати перекладачем в Берлін, у нього виявили ВІЛ-інфекцію. Через дев'ять років лікарі поставили йому ще один невтішний діагноз - рак крові.

У 2007 році американцеві зробили пересадку кісткового мозку, щоб вилікувати лейкемію, а згодом у Брауна зникли й ознаки ВІЛ. Так чоловік поборов і онкологію, і ВІЛ-інфекцію.

І якщо захворювання, що викликається вірусом імунодефіциту людини, більше не поверталося, то рак через роки знову дав про себе знати. У 2019 у Тімоті знову діагностували онкологію і вона поширилася по всьому організму.

Всього в історії було тільки два підтверджених випадки повного лікування від ВІЛ. Другим став в цьому році "лондонський пацієнт" - він теж переміг хворобу завдяки пересадці кісткового мозку.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...