
В Одесі затримали чоловіка, який знущався з малолітньої дитини. Дівчинку 2,5 місяців у важкому стані доставили з дому до реанімаційного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомили в Одеському обласному главку поліції, передають Патріоти України.
«Наразі встановлено, що 27-річний батько дратувався і бив донечку щоразу, коли вона плакала, у такий спосіб „заспокоюючи“ її. Самопочуття дитини ставало дедалі гіршим, і мати викликала „швидку“. Зі слів 24-річної жінки, стати чоловіку на заваді вона боялася», — йдеться у повідомленні поліції.
Окрім донечки, в родині ще є дворічний хлопчик, якого батько, за попередніми даними, також бив.
Наразі хлопчика обстежують лікарі, у нього, попередньо, закритий перелом стегна.
Чоловіка затримали. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру в умисному тяжкому тілесному ушкодженні донечки. За цей злочин передбачене покарання до восьми років увʼязнення.
«У ході слідства буде надано правову оцінку всім діям як чоловіка, так і жінки. Про подію ми повідомили працівникам служби у справах дітей для вирішення подальшої долі дітей», — зазначили у поліції.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...