
У лікарні в Жашкові Черкаської області пацієнт ударив ножем лікаря, унаслідок чого потерпілий опинився в реанімації. Про це 18 листопада поінформувала поліція регіону, передають Патріоти України.
"Подія сталася 15 листопада в районній лікарні, до якої медики швидкої допомоги транспортували 41-річного пацієнта. Під час його обстеження чоловік раптово накинувся на лікаря, схопив ножа і завдав ним ударів у шию та живіт потерпілому. Після нападу зловмисник намагався втекти з медичного закладу", – ідеться в повідомленні.
Правоохоронці зазначили, що втікача затримали й оголосили підозру за ч. 2 ст. 15, п. 7, 8 ч. 2, ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України.
"50-річного лікаря госпіталізували до реанімаційного відділення. Чоловік перебуває під наглядом медиків", – повідомили в поліції.
Підозрюваному вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою протягом 60 діб. Йому загрожує довічне позбавлення волі.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...