Бив жінок каменем по голові: У Києві затримали серійного грабіжника

У Києві затримали 26-річного мешканця столиці, який бив жінок каменюкою по голові, а потім грабував. Чоловік нападав на жертв у Голосіївському районі. До поліції звернулися дві жінки з заявами про напади на початку грудня. Вони описали чоловіка, який їх пограбував, повідомляє прес-служба поліції Києва, передають Патріоти України.

За даними слідства, вночі нападник, побачивши самотню жінку, підбігав до неї, бив по голові і забирав цінності. Завдяки оперативним заходам правоохоронці з’ясували особу зловмисника та розшукали його.

''Під час затримання ми виявили і вилучили у молодика речі, а також документи потерпілих'', – заявив начальник Голосіївського управління поліції Владислав Іщенко. Підозрюваний нещодавно вийшов з тюрми, де просидів п'ять років за крадіжки та викрадення авто.

Слідчі вважають, що затриманий причетний до трьох аналогічних злочинів. При цьому одна з потерпілих жінок перебуває у лікарні з травмою голови. Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186 ''Грабіж'' і ч. 2 ст. 187 ''Розбій'' Кримінального кодексу України.

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...