Бився і майже переміг: У Польщі п'яний чоловік заліз у вольєр з ведмедями (відео)

У хлопця виявився рівень алкоголю в крові 1,5 проміле.

У зоопарку Варшави (Польща) п'яний хлопець заліз у вольєр до ведмедів, де його атакувала дика тварина, повідомляють Патріоти України з посиланням на ресурс o2.pl.

Ведмедиця атакувала 23-річного божевільного, однак йому вдалося врятуватися. Хлопець вирвався з лап тварини і заліз на декоративну скелю. Там він і залишився чекати допомоги. На порятунок молодої людини прибули поліцейські і рятувальники. Його дістали з вольєра і передали медикам.

Хлопця госпіталізували з незначними травмами. Більшість з них він отримав не в бою з твариною, а при стрибку з висоти у воду, яка була у вольєрі для купання ведмедів. У хлопця виявився рівень алкоголю в крові 1,5 проміле.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...