"Чак набагато красивіший!": Легендарний "Вокер, техаський рейнджер" "розгромив" двійника, якого помітили під час заворушень у Капітолії (фото)

Схожість актора з фанатом Трампа спантеличила навіть комп'ютер.

Через тиждень після штурму Капітолію в мережі продовжують обговорювати учасників заворушень, і одним з активних прихильників Дональда Трампа виявився двійник Чака Норріса. Чоловік настільки схожий на 80-річного актора, що його менеджеру довелося спілкуватися з журналістами, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Це не Чак Норріс, а всього лише схожий на нього наслідувач. Чак набагато красивіший, - сказав представник Норріса виданню NY Post. - Чак залишається на ранчо в Техасі, де живе зі своєю сім'єю".

Фото двійника Норріса спочатку з'явилося в Instagram прихильника Трампа і стало вірусним, коли користувач Twitter повторно опублікував його і написав: "Зачекайте, ми що, просто проіґноруймо той факт, що Чак Норріс брав участь у повстанні MAGA?"

двійник Чака Норріса (зліва)

Чак Норріс

Шанувальників зірки серіалу "Уокер, техаський рейнджер" така схожість налякала, і вони навіть скористалися програмою розпізнавання зовнішності. "Розпізнавання облич оцінює схожість на рівні 85%. Тобто комп'ютер говорить, що вони схожі, але не зовсім. Особисто я на 85% впевнений, що це не він", - написав один користувач Twitter.

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...