
У міській раді міста Ромни, що на Сумщині, співробітниця влаштовувала сеанси чорної магії, підсипаючи під кабінети своїх колег "мертву землю", повідомляють Патріоти України.
Поява землі нібито з кладовища не на жарт лякала деякий час працівників мерії. Але камери спостереження зробили свою справу - горе-чаклунка попалася. Нею виявилася колега тих, кому вона наводила порчу. Жінку вже звільнили, а співробітники міськради навідріз відмовляються давати коментарі, тікають, відмахуються, кажучи, що це в минулому.
Коментар дав лише міський голова Олег Стогній, та й то по телефону. Він розповів, що "земельні сюрпризи" помічали протягом декількох місяців, поки винуватицю не спіймали на гарячому. Нею виявилася завідувачка сектором управління персоналом.
Незабаром кадровичку звільнили "за власним бажанням", а її наступник каже, що помсти не боїться і в чорну магію не вірить. Сміється і місцевий священик, що і радить іншим.
У Роменській міськраді запевняють, що в чаклунство не вірять, але кабінети освятили. Про всяк випадок. Тим часом сама "героїня" стверджує, що відео сфабриковано, і це особиста помста міського голови.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...