Час пакувати валізи з "вовчими шкурами" на Москву: Популярний український співак потрапив у базу сайта "Миротворець"

В проросійській акції #всеммир, крім Олега Винника, брали участь Дмитро Пєвцов, Володимир Познер, Валерія, Аскольд Запашний і багато інших.

Популярний український співак Олег Винник потрапив в базу сайту «Миротворець», після того, як знявся в кліпі російськими артистами, які підтримали агресію РФ проти України. Відповідна інформація викладена на сайті, передають Патріоти України.

На "Миротворці" пишуть: «Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #всеммир, спрямованої на перекладання відповідальності за розв'язану Росією (країна-агресор) війну на Україну». В акції, крім Винника, брали участь Дмитро Пєвцов, Валерія, Аскольд Запашний і багато інших.


У Херсоні збираються судити кіборга-інваліда, який застрелив браконьєра

вівторок, 21 січень 2020, 13:30

Мова йде про вбивство при перевищенні необхідної оборони, а також перевищення методів затримання злочинців. 10 січня на території лісництва біля села Малі Копані Херсонської місцевий лісник – ветеран війни, тяжко поранений на злітній смузі ДАП, інвалід...

Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 12:30

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. 20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському ...