Часто ламаються, а ремонт дорогий: У Британії назвали найбільш ненадійні авто

За підсумками дослідження британського журналу What Car найненадійнішим автомобілем протягом п'яти років після покупки є Land Rover. Про це повідомляє Express, передають Патріоти України.

На другому місці опинилися автомобілі його найближчого конкурента Renault, на третьому - Tesla. Далі в списку йдуть Nissan і Vauxhall.

Автовласників, які брали участь в опитуванні, питали, чи не виникало у їх машини будь-яких проблем за останні 12 місяців. Від учасників також було потрібно відповісти, скільки часу в середньому займає ремонт і скільки за нього потрібно платити.

Модель Land Rover Discovery Sport показала надійність всього 73,1%, вона отримала найменше значення в категорії великих позашляховиків. Моделі Range Rover також виявилися найменш надійними автомобілями ще в двох категоріях.

Range Rover Evoque отримав найнижчий бал в групі сімейних позашляховиків з рейтингом надійності всього 82,8%. Range Rover Sport набрав всього 74,2% в категорії розкішних позашляховиків, яку очолює Porsche Macan.

У компанії вже відреагували на дані дослідження. "Land Rover дуже серйозно ставиться до якості продукції та задоволеності клієнтів і докладає всіх зусиль, щоб їх поліпшити. Ці результати явно невтішні, і ми будемо вчитися на цих даних", - йдеться в заяві.

Модель S від Tesla була визнана найменш надійним електромобілем в опитуванні, отримавши рейтинг надійності всього 85,7%. Проте, Tesla Model 3 виявилася найнадійнішим автомобілем в тій же категорії, отримавши вражаючу оцінку надійності в 99,5%.

Модель 3 також була визнана найнадійнішим автомобілем представницького класу на ринку з ідентичним показником надійності 99,5%.

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...