Команда палеопатологів і медичних експертів з Німеччини, США та Італії провела дослідження і виявила, що у дітей Стародавнього Єгипту поширеною хворобою була анемія. Дослідження опубілковане у Міжнародному журналі остеоархеології, пише Physorg, передають Патріоти України.
За даними дослідження, група вчених піддала численні муміфіковані останки дітей із Стародавнього Єгипту комп’ютерній томографії для вивчення їхніх скелетів. Вона зосередила свої зусилля на дітях того часу, які померли, не досягнувши повноліття, і яких потім муміфікували.
У цій новій роботі дослідники провели комп’ютерну томографію всього тіла 21 дитини (віком від 1 до 14 років). Під час дослідження вони виявили докази патологічного розширення склепіння черепа — частини черепа, яка містить мозок — у семи дітей. Таке збільшення зазвичай пов’язане з анемією. Ця хвороба, як правило, спричинена неправильним харчуванням.
Попри те, що на комп’ютерній томографії неможливо було визначити, чи сприяла анемія смерті дітей, але дослідницька група припускає, що це може бути одним із факторів.
У Тернопільській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте категорично відмовився від мобілізації, хоча йому пропонували службу в тилу. Про це йдеться у вироку Підволочиського районного суду Тернопільської обла...
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...