Команда палеопатологів і медичних експертів з Німеччини, США та Італії провела дослідження і виявила, що у дітей Стародавнього Єгипту поширеною хворобою була анемія. Дослідження опубілковане у Міжнародному журналі остеоархеології, пише Physorg, передають Патріоти України.
За даними дослідження, група вчених піддала численні муміфіковані останки дітей із Стародавнього Єгипту комп’ютерній томографії для вивчення їхніх скелетів. Вона зосередила свої зусилля на дітях того часу, які померли, не досягнувши повноліття, і яких потім муміфікували.
У цій новій роботі дослідники провели комп’ютерну томографію всього тіла 21 дитини (віком від 1 до 14 років). Під час дослідження вони виявили докази патологічного розширення склепіння черепа — частини черепа, яка містить мозок — у семи дітей. Таке збільшення зазвичай пов’язане з анемією. Ця хвороба, як правило, спричинена неправильним харчуванням.
Попри те, що на комп’ютерній томографії неможливо було визначити, чи сприяла анемія смерті дітей, але дослідницька група припускає, що це може бути одним із факторів.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...