Частина тіла почорніла та "омертвіла": Жінку в ліжку вкусив павук (фото)

У Великій Британії жінку під час сну вкусив павук, якого називають False Widows (несправжня чорна вдова), через це частина її тіла почорніла та "омертвіла". Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України.

Трейсі Карс зі Стокпорта, Великий Манчестер, розповіла, що одного ранку вона прокинулась від того, що помітила на своїй нозі укус. Рана її боліла і вона одразу запідозрила, що під час сну її вкусив павук False Widows.

Жінка звернулась за допомогою до медиків. Після того, як її відправили додому, виписавши курс антибіотиків, жінка жахнулася: через тиждень місце укусу почорніло і омертвіло. На місці укусу була ділянка почорнілої мертвої плоті.

Жінка каже, що їй кілька місяців робили перев'язки та навіть пропонували операцію. Проте через 4 місяці рана почала гоїтися і тепер залишився тільки великий шрам. Трейсі Карс закликає людей обережніше ставитись до павуків у своїх помешканнях.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...