
Попри війну та складне економічне становище, медичним працівникам, які надають екстрену та спеціалізовану медичну допомогу на прифронтових територіях та у зоні бойових дій, збільшать мінімальну зарплату. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України, передають Патріоти України.
Йдеться про встановлення нового рівня зарплати для лікарів, фармацевтів, фахівців з реабілітації, медичних сестер та молодших медичних працівників, які працюють у небезпечних умовах поблизу лінії фронту.
Постанова поширюється на медичних працівників закладів охорони здоров'я, які мають контракт з Національною службою здоров'я. У МОЗ зазначили, що постанова діятиме до кінця 2023 року.
Згідно з наказом Мінреінтеграції, на територіях активних бойових дій встановлено заробітну плату на рівні не менше:
- 28 тисяч гривень — для лікарів, фармацевтів, професіоналів у галузі охорони здоров'я та професіоналів з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров'я;
- 18 тисяч гривень — для медсестер та медбратів;
- 9 тисяч гривень — для молодших медпрацівників.
На територіях можливих бойових дій (прифронтових територіях), згідно з наказом Мінреінтеграції, встановлено заробітну плату на рівні не менше:
- 23 тисячі гривень — для лікарів, фармацевтів, професіоналів у галузі охорони здоров'я та професіоналів з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров'я;
- 15 500 гривень — для медсестер та медбратів;
- 8 тисяч гривень — для молодших медпрацівників.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...