Частину хабара Гримчак отримав за допомогою АТОшника, - ЗМІ

Кошти в подальшому повинні були бути поділені між Гримчаком, Гетьманом і ще одним помічником заступника міністра.

Юрій Гримчак. Фото: Громадське.

Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака затримали під час отримання частини хабара в розмірі 480 тисяч доларів, які були передані через його довірену особу – бійця АТО Олексія Гетьмана. Про це повідомляє Telegram-канал The Newsroom, передають Патріоти України.

У повідомленні йдеться, що зазначені кошти в подальшому повинні були бути поділені між Гримчаком, Гетьманом і ще одним помічником заступника міністра Ігорем Овдієнком. Останній є давнім другом Гримчака і братом його дружини. На поточний момент в цій справі ще нікому не оголосили про підозру.

Напередодні заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, а також його помічника затримали за підозрою у вимаганні хабара $1,1 млн. Дружина Гримчака опублікувала постанову суду про обшук у їхній квартирі.

"Зе-Команда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

п’ятниця, 17 січень 2020, 20:58

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...

Щоб імідж не псував: Український клуб вигнав гравця через поїздку в Росію (фото)

п’ятниця, 17 січень 2020, 20:44

Ігор Сікорський дискредитував свій клуб легковажною поведінкою. Футбольний клуб "Агробізнес" розірвав контракт з українським футболістом Ігорем Сікорським через його "демонстративну поїздку в Росію", передають Патріоти України. Як повідомляє офіційний ...