Частину встигли продати: У В'єтнамі відмили на продаж понад 300 тисяч використаних презервативів

Правоохоронці під час обшуків на складі виявили десятки мішків.

У в'єтнамській провінції Бін Донг поліція вилучила понад 320 тисяч використаних презервативів, які планували продати як нові. Правоохоронці під час обшуків на складі виявили десятки мішків загальною вагою 360 кг, повідомляють Патріоти України.

Заарештовано жінку, яку вважають власницею вказаного приміщення. За даними поліції, презервативи промивали, міняли їх форму за допомогою дерев'яних фалоімітаторів, а потім заново упаковували перед продажем.

Затримана заявила, що їй платили один долар за шість кілограмів презервативів. Водночас невідомо, скільки такої "продукції" вже встигли продати.

Презервативи знайшли в провінції Бін Донг.

Джерело: ВВС Україна

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...