Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України.

Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених лічильників є безоплатною та виконується коштом газорозподільних компаній в ході відновлення подачі газу до помешкання.

«Якщо через війну у вашому домі відключено газ, потрібно звернутися із заявою до вашої газорозподільної компанії, й вона відновить розподіл газу», — зазначив технічний директор РГК Сергій Бондар.

За його словами, співробітники компанії з лютого 2022 року вже встановили 75 тисяч лічильників українського виробництва — вони випускаються у двох метрологічних центрах RGC Metering, які також забезпечують повірку лічильників. Під брендом РГК працюють 20 газорозподільних компаній, вони обслуговують понад 8 млн. споживачів.

Маша Єфросиніна згадала, як працювала з Оксаною Марченко

неділя, 26 березень 2023, 18:15

Українська телеведуча Маша Єфросиніна вперше розповіла про те, що її пов'язує з дружиною кума Путіна Оксаною Марченко. Так, виявилося, вони разом брали участь в одному сезоні шоу "Танці з зірками" в 2018 році, передають Патріоти України. Рішення вийти ...

Ввірветься потужне похолодання: Синоптик попередила українців про різку зміну погоди та мокрий сніг

неділя, 26 березень 2023, 17:47

28 березня на заході, півночі та у більшості центральних областей України очікується різке похолодання та дощі з переходом у мокрий сніг. Про це синоптик Еспресо.TV Наталка Діденко написала у Telegram, передають Патріоти України. За її словами, у вівто...