Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України.

Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених лічильників є безоплатною та виконується коштом газорозподільних компаній в ході відновлення подачі газу до помешкання.

«Якщо через війну у вашому домі відключено газ, потрібно звернутися із заявою до вашої газорозподільної компанії, й вона відновить розподіл газу», — зазначив технічний директор РГК Сергій Бондар.

За його словами, співробітники компанії з лютого 2022 року вже встановили 75 тисяч лічильників українського виробництва — вони випускаються у двох метрологічних центрах RGC Metering, які також забезпечують повірку лічильників. Під брендом РГК працюють 20 газорозподільних компаній, вони обслуговують понад 8 млн. споживачів.

Вбивцею 16-річної школярки в П'ятихатках виявився батько п'яти дітей: У МВС розкрили гучні подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 9:28

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розкрив подробиці про вбивцю 16-річної школярки у П'ятихатках Дніпропетровської області. Підозрюваним виявився батько п'ятьох дітей. Наймолодшій дитині вбивці – 5 років, а старша - ровесниця загиблої дівчини. Про ...

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...