Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Конфлікт виник після того, як на одній з ділянок, де проходить марш-кидок, суддями "краповиків" було зафіксовано, як чеченських учасників, не соромлячись, підвозять на машині, поки інші бійці проходять контрольну ділянку відповідно до встановлених правил, однакових для всіх.

Судді ухвалили рішення зняти зі здачі нормативів учасників з Чеченської Республіки, що і спровокувало бійку. Аргументи суддівської сторони не обмежувалися ситуацією з недотриманням правил через підвезення на машині, судді звернули увагу і на інші раніше не помічені помилки при здачі контрольних вправ як, наприклад, альп-штурм. Конфлікт не закінчився в день змагань і продовжився вже на ранок, коли спецназівці дізналися, що керівництво змагань встало на сторону порушників правил. У зв'язку з цим бійці внутрішніх військ відмовляються виходити в крапових беретах, які вони отримували в чесній боротьбі, розповідають джерела, знайомі з ситуацією.

Офшорна схема братів Суркісів: В Англії розкрили махінації із зарплатами в київському "Динамо"

неділя, 5 грудень 2021, 6:50

В Англії розкрили офшорні махінації із зарплатами в київському “Динамо”. Про це йдеться в листопадовому номері одного з найвпливовіших футбольних журналів у світі, британського World Soccer, повідомляють Патріоти України з посиланням на komandaonline. ...

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...