
"Мобілізований" мешканець окупованого Донецька, який воює проти України, поскаржився на російське керівництво. За словами військового, він збирається "валити" з позицій через відсутність зброї та захисту, передають Патріоти України.
Аудіоперехоплення розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони. У телефонній бесіді окупант пояснює, що до зони бойових дій їх привезли неофіційно.
"У нас є мосинки (гвинтівки Мосіна. – Ред.), це снайперські гвинтівки, 43-го року. На них росіяни дивляться, навіщо це вам? Це музейний експонат. Нас називають "святі". Ми питаємо "чому"? Вони кажуть, що ви ходите без спорядження, без каски. Чеченці називають м'ясом", – сказано у повідомленні.
З цієї причини військовий і всі, хто з ним поруч на позиціях, збираються "валити", разом з ними піде комбат і полковник зі штабу.
"Ми перетнули кордон як "вантаж 200". Нас тут навіть немає. Тому якщо скажуть, що дезертир, іди ти нах... Мене тут немає. Доведіть зворотне. Ми ж, типу, добровольці. А насправді добровільно примусово", – розповів "мобілізований".
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...