
"Мобілізований" мешканець окупованого Донецька, який воює проти України, поскаржився на російське керівництво. За словами військового, він збирається "валити" з позицій через відсутність зброї та захисту, передають Патріоти України.
Аудіоперехоплення розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони. У телефонній бесіді окупант пояснює, що до зони бойових дій їх привезли неофіційно.
"У нас є мосинки (гвинтівки Мосіна. – Ред.), це снайперські гвинтівки, 43-го року. На них росіяни дивляться, навіщо це вам? Це музейний експонат. Нас називають "святі". Ми питаємо "чому"? Вони кажуть, що ви ходите без спорядження, без каски. Чеченці називають м'ясом", – сказано у повідомленні.
З цієї причини військовий і всі, хто з ним поруч на позиціях, збираються "валити", разом з ними піде комбат і полковник зі штабу.
"Ми перетнули кордон як "вантаж 200". Нас тут навіть немає. Тому якщо скажуть, що дезертир, іди ти нах... Мене тут немає. Доведіть зворотне. Ми ж, типу, добровольці. А насправді добровільно примусово", – розповів "мобілізований".
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...