Чекаємо в Україні: У Німеччині рекордно обвалилися ціни на дизельні авто

Трирічні автівки подешевшали вдвічі і це ще не кінець

Вже як пару років Німеччина активно позбавляється від старих дизельних автомобілів, продаючи їх за кордон - в основному, у країни Південно-Східної та Східної Європи. Однак через коронавірус збут цих машин зірвався і, як наслідок, вони стали втрачати в ціні, передають Патріоти України.

Зараз на майданчиках у Німеччині на своїх закордонних покупців очікують в цілому 3 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами Euro 4 і Euro 5. З осені 2020-го на машинах, в яких встановлені такі ДВЗ, не можна буде в'їжджати в центральні частині багатьох міст ФРН, тому серед німців вони вже не затребувані. Традиційно "списані" дизельні авто мали були направлені на продаж в інші країни, проте плани німецьких дилерів зіпсувала пандемія COVID-19.

У ситуації, що склалася, продавці почали йти в мінус – в німецькому автомобільному клубі ADAC заявляють, що один день простою автомобіля на спеціальному майданчику обходиться дилерам у 25 євро.

"Ціни різко впали ... Наприклад, трирічний автомобіль з пробігом 45 000 км вже втратив майже половину своєї вартості", – заявив Ханс Лемарк. з ADAС, підкресливши, що в найближчому майбутньому ціни можуть впасти ще більше.

Як тільки кордони будуть відкриті, потік скупчилися автомобілів хлине на схід, однак вже не за тими цінами, які були до карантину. Очікується, що левова частка дизельних авто з Німеччини попрямує на Балкани, в основному Сербію і Хорватію, але частина з них точно потрапить до України – в нашій країні дешеві авто з Європи давно користуються хорошим попитом.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на "останній потяг" до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео, передають Патріоти України. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі....