"Чекаємо на вас вдома": Українці підтримали кримчан, що розтоптали прапори РФ у Севастополі

Хлопці зірвали прапори з декількох будинків, публічно їх пошкодили і викинули на дорогу.

У Криму розтоптали російські прапори. Ілюстрація: РБК.

В окупованому РФ Криму поглумилися над прапорами Російської Федерації. Двоє кримчан зривали державні символи РФ, публічно їх пошкоджували і потім викидали на проїжджу частину. Тепер затриманим хлопцям загрожує таремний термін, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався на вулиці Гоголя в Севастополі ще під час святкування Дня перемоги 9 травня. Хлопці зірвали прапори з декількох будинків, публічно їх пошкодили і викинули на дорогу.

Кримчан затримали і справу вже передали до прокуратури. Хлопцям загрожує вирок у вигляді обмеження або позбавлення волі на рік за ст. 329 КК РФ (наруга над Державним прапором Російської Федерації). Користувачі мережі в коментарях підтримують кримчан, які все частіше демонструють своє небажання миритися з незаконною окупацією півострова.

Джерело: Крим.Реалії

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...