"Чекаю обіцяних ними грошей": Президент "Вереса" звинуватив у брехні клуби, які представляли Україну в єврокубках

Президент Вереса Іван Надєїн заявив, що деякі українські клуби повинні були поділитися з рівненською командою преміальними за виступи на європейській арені, передають Патріоти України.

За його словами, найбільше це обіцяв Шахтар, однак жодних грошей від донеччан Верес не отримав. «Команди з єврокубків не поділилися преміальними. Ніхто. Дійсно обіцяли. Але, я так розумію, більше обіцяв Шахтар та декларував.

Грошей ми не отримали, звіту також. Для Шахтаря це трошки дивно, бо, наприклад, телеканали Футбол під час війни до копійки виконали свої зобов’язання.

Тому я чомусь сподіваюся, що Шахтар, якщо дав слово, то його дотримається. У футболі по-іншому не можна. Напевно, можна буде поставити питання на наступній зустрічі. Ну дайте тоді звіт. Така позиція була. Де воно зараз — не знаю", — сказав Надєїн в ефірі клубного YouTube-каналу.

Цього сезону Верес посідає 14-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 11-ть очок.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...