Чекав на російський парад у Києві: Поліція затримала одесита, який виправдовував війну

Національна поліція в Одесі заарештувала громадянина України, який активно виправдовував російську агресію та окупацію територій нашої країни. Він також чекав ворожого параду в Києві і погрожував розправою всім, хто виступав проти РФ. Одесит вів Telegram-канал, де створював публікації на користь Росії, передають Патріоти України.

У своїх повідомленнях він виправдовував збройну агресію противника в Україні. Чоловік також багато писав про близький парад РФ у захопленому Києві. А всім незгодним одесит погрожував каральними діями після уявної окупації столиці держави.

Правопорушнику повідомили про підозру у виправданні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікації її учасників. Це порушення передбачено ч.1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Тепер любителю "русского міра" загрожують виправні роботи терміном до двох років або ж до трьох років ув'язнення.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...