"Чемодан, вокзал, Мордор": Концерт "кримнашиста" Хабіба в Одесі зірвано, - Стерненко

Хабіб

В Одесі активісти зірвали концерт «кримнашиста» і колишнього російського поліцейського Хабіба Шаріпова, квитки на який припинили продавати ще тиждень тому. Виступ скасували без пояснень, повідомив активіст Сергій Стерненко в Telegram, зазначають Патріоти України.

За його словами, завдяки розголосу в Одесі скасували і концерт фаната Путіна Моргенштерна, який повинен був відбутися 3 червня.

Але тепер в місто зібралися ще двоє одіозних російських виконавців — комік Євген Чебатков і репер Тимур Оділбеков («Каспійський вантаж»), які теж гастролювали в окупованому Криму.

«Сподіваюся, ДПСУ та СБУ виконають вимоги закону і не пустять їх», — пише Стерненко.

З архіву ПУ. Люди і нелюди: Як старенька українка загубила 100 гривень, і що далі трапилось

субота, 22 січень 2022, 23:30

Подія сталася на Закарпатті. Негідник виявився всього один. Дуже примітна особистість. "Сталася в нашому дворі така пригода. На дверях під’їзду та на воротах з’явилося оголошення «Я в четвер загубила 100 карбованців. Якщо хтось знайшов, дуже вас прошу,...

Місяць боровся за життя: Помер засновник легендарного українського фестивалю "Червона Рута"

субота, 22 січень 2022, 23:29

Сьогодні помер засновник та директор фестивалю "Червона Рута" Тарас Мельник. Про це повідомив директор фестивалю Respublica Fest Андрій Захарко у Facebook, передають Патріоти України. "Помер Тарас Мельник, директор фестивалю "Червона Рута", людина яка ...