Чемпіон загублених життів: У Німеччині судять 93-річного чоловіка, якого звинувачують у смерті 5230 людей

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Бруно Дея.

У Німеччині розпочався судовий процес проти колишнього 93-річного охоронця німецького концтабору Штуттгоф на півночі Польщі. Його звинувачують у причетності до смерті 5230 людей під час Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Колишній охоронець Бруно Дей зізнався, що служив у концтаборі та знав про те, що там відбувається. Водночас він заперечує свою причетність до злочинів. Адвокат Дея заявив, що 93-річний чоловік висловив жаль з приводу своїх дій. Він додав, що охоронець знав про те, що в таборі не злочинці, але він «не відчував себе у стані звільнити їх».

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Дея. На момент служби ексохоронцю не виповнився 21 рік, тому Дея судять у справі щодо неповнолітніх. Прокуратура порушила справу проти нього у 2016 році, після того, як слідчі виявили одяг німецьких загонів охорони СС із його імʼям, а такод записи про охоронця в архіві Штуттгофа.

Штуттгоф створили у вересні 1939 року біля польського міста Гданськ. Це був перший табір, який побудували за межами Німеччини під час Другої світової війни, а також останній табір, який звільнили радянською армією. Вважається, що у Штуттгофі загинуло понад 65 тисяч людей.

У 2018 році у Німеччині висунули обвинувачення 95-річному чоловіку, який був охоронцем у німецькому концтаборі в Австрії під час Другої світової війни.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. "Окупанти в істериці, солдат кидають до казарм": Армію "ДНР" атакував коронавірус, хворіють всі

середа, 8 липень 2020, 1:00

"Армію "ДНР" косить коронавірус. Станом на початок липня на COVID-19 захворіли понад 480 терористів, кількість контактних осіб склала близько 4,5 тисяч. Про це повідомив донецький блогер Злобний Укр, передають Патріоти України. "У травні до Донецька п...

Хіти тижня. Вони більше не бояться, що їх спіймають: У Києві група вуличних грабіжників прийшла "відбивати" своїх (фото)

середа, 8 липень 2020, 0:10

Поки поліція зайнята переслідуванням активістів, кишенькові злодії спокійно займаються своїми справами. У Києві помітили групу вуличних злодіїв, вони прийшли на підтримку своїм, які витягли гаманець. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на...