Чемпіон загублених життів: У Німеччині судять 93-річного чоловіка, якого звинувачують у смерті 5230 людей

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Бруно Дея.

У Німеччині розпочався судовий процес проти колишнього 93-річного охоронця німецького концтабору Штуттгоф на півночі Польщі. Його звинувачують у причетності до смерті 5230 людей під час Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Колишній охоронець Бруно Дей зізнався, що служив у концтаборі та знав про те, що там відбувається. Водночас він заперечує свою причетність до злочинів. Адвокат Дея заявив, що 93-річний чоловік висловив жаль з приводу своїх дій. Він додав, що охоронець знав про те, що в таборі не злочинці, але він «не відчував себе у стані звільнити їх».

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Дея. На момент служби ексохоронцю не виповнився 21 рік, тому Дея судять у справі щодо неповнолітніх. Прокуратура порушила справу проти нього у 2016 році, після того, як слідчі виявили одяг німецьких загонів охорони СС із його імʼям, а такод записи про охоронця в архіві Штуттгофа.

Штуттгоф створили у вересні 1939 року біля польського міста Гданськ. Це був перший табір, який побудували за межами Німеччини під час Другої світової війни, а також останній табір, який звільнили радянською армією. Вважається, що у Штуттгофі загинуло понад 65 тисяч людей.

У 2018 році у Німеччині висунули обвинувачення 95-річному чоловіку, який був охоронцем у німецькому концтаборі в Австрії під час Другої світової війни.

Джерело: ВВС

Гавкітливі пасажири у багажнику: Як черкащанин вигулює своїх собак (фото, відео)

неділя, 25 липень 2021, 6:30

Чоловік розповів, що такі прогулянки собаки полюбляють більше, ніж ласувати м’ясом. В колясці мотоцикла чи в багажнику автівки возить щодня на прогулянки своїх п’ятьох собак житель Балаклеї, що на Черкащині, Олексій Панасенко. Чоловік розповів, що такі...

Хіти тижня. Дана команда "обілетити" чи вбити бізнес? "Нову пошту" оштрафують на 326 млн гривень через дрібні скарги від двох клієнтів

неділя, 25 липень 2021, 3:00

Причиною перевірок стали скарги від двох клієнтів на те, що на пошті пошкодили посилку вартістю 500 гривень, а також на те, що клієнта обрахували на відділенні, інформують Патріоти України. "За Порушення законодавства України головного управлінням Госп...