Чемпіон загублених життів: У Німеччині судять 93-річного чоловіка, якого звинувачують у смерті 5230 людей

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Бруно Дея.

У Німеччині розпочався судовий процес проти колишнього 93-річного охоронця німецького концтабору Штуттгоф на півночі Польщі. Його звинувачують у причетності до смерті 5230 людей під час Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Колишній охоронець Бруно Дей зізнався, що служив у концтаборі та знав про те, що там відбувається. Водночас він заперечує свою причетність до злочинів. Адвокат Дея заявив, що 93-річний чоловік висловив жаль з приводу своїх дій. Він додав, що охоронець знав про те, що в таборі не злочинці, але він «не відчував себе у стані звільнити їх».

Слухання у справі будуть обмежені двогодинними сесіями не більше двох разів на тиждень через поганий стан здоров'я Дея. На момент служби ексохоронцю не виповнився 21 рік, тому Дея судять у справі щодо неповнолітніх. Прокуратура порушила справу проти нього у 2016 році, після того, як слідчі виявили одяг німецьких загонів охорони СС із його імʼям, а такод записи про охоронця в архіві Штуттгофа.

Штуттгоф створили у вересні 1939 року біля польського міста Гданськ. Це був перший табір, який побудували за межами Німеччини під час Другої світової війни, а також останній табір, який звільнили радянською армією. Вважається, що у Штуттгофі загинуло понад 65 тисяч людей.

У 2018 році у Німеччині висунули обвинувачення 95-річному чоловіку, який був охоронцем у німецькому концтаборі в Австрії під час Другої світової війни.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. Лоліта, еротичний танець і пілон: Відома співачка показала себе в новому амплуа (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 1:00

Лоліта Мілявська після розлучення показала, що вона не нудьгує і на що здатна. Лоліта не нудьгує без чоловіка і демонструє танці на пілоні, повідомляють Патріоти України. Лоліта Мілявська після розставання з молодим чоловіком тренером Дмитром Івановим ...

З архіву ПУ. Обережно! Які кімнатні рослини, які можуть викликати сильну алергію

середа, 20 листопад 2019, 23:55

Але як виявилося, улюблені кімнатні рослини можуть стати причиною алергічної реакції у людей, схильних до даного захворювання. Рослини і алергія. Насправді, знати напевно, викличе та чи інша квітка в горщику алергію у свого господаря, практично неможли...