Через британську бомбу: Понад 10 тисяч осіб евакуювали з центру Турина

Експерти працювали над знешкодженням британської бомби, скинутої на місто 70 років тому, яка містила 65 кг динаміту.

Понад 10 тисяч осіб у неділю евакуювали з центральної частини Турина у зв’язку з роботами зі знешкодження бомби часів Другої світової війни, повідомляють Патріоти України.

Жителям італійського міста наказали звільнити небезпечну зону в історичному районі. Ще 50 тисяч осіб, що живуть далі від місця знахідки, отримали вказівку або покинути свої будинки заздалегідь, або залишатися всередині під час операції.

Експерти працювали над знешкодженням британської бомби, скинутої на місто 70 років тому, яка містила 65 кг динаміту. В обидва райони було направлено військових для патрулювання, щоб уникнути крадіжок і грабежів. Повітряний простір над Турином на час операції закрили. Згодом місцеві ЗМІ повідомили, що операцію було завершено раніше від графіка, і жителям двох зон дозволили повернутися додому.

Джерело: ВВС Україна

Витягати довелося надзвичайникам: У Запоріжжі пенсіонерка провалилася під плитку біля обласної лікарні (фото)

неділя, 16 травень 2021, 18:28

У Комунарівському районі Запоріжжя жінка провалилася на тротуарі під плитку на подвір'ї обласної лікарні, повідомляють Патріоти України. "16 травня близько 13:00 біля Запорізької обласної клінічної лікарні, за адресою Оріхівське шосе, 10 на тротуарі пі...

Нещасні тварини загинули: Росіянка викинула з вікна 15 котів та погрожувала стрибнути слідом за ними

неділя, 16 травень 2021, 18:14

У столиці Росії неадекватна жінка викинула з вікна 13-го поверху 15 котів, частина з них загинула, повідомляють Патріоти України. За даними російських ЗМІ, після скоєного жінка погрожувала суїцидом. Надзвичайники, що прибули за викликом, заспокоїли її...