Через чергову авантюру Путіна жертв більшатиме: Вірусологи стривожені тим, що через "погану" російську вакцину "Супутник-V" коронавірус може мутувати

Коронавірус 2020 убив у світі понад 800 тисяч осіб. Число випадків зараження перевищує 23 мільйони. Людство з нетерпінням чекає на появу вакцини. Водночас західні науковці побоюються того, що російська вакцина від COVID може змусити вірус мутувати, після чого він адаптується до антибіотиків. Лікувати хворобу стане ще складніше, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Неповний захист може забезпечити тиск відбору, який змушує вірус ухилятися від присутнього антитіла, створюючи штами, які потім ухиляються від усіх вакцинних реакцій [ ... ] У цьому сенсі погана вакцина гірше, ніж коли її немає", - заявив професор вірусології в британському університеті Редінга Іен Джонс.

Вірусологи стривожені тим, що розроблена в РФ вакцина "Супутник-V" до кінця не досліджена. Науковці побоюються, що додавання "еволюційного тиску" на патоген шляхом застосування неякісної вакцини може погіршити ситуацію.

"Існує ризик того, що він [вірус] мутує", — зазначив фахівець з Медичного центру Бет Ісраель Дияконесс у Бостоні Ден Барух.

Фахівці вважають, що унаслідок цього вірус може адаптуватися до антибіотиків.

Нагадаємо, 11 серпня президент Російської Федерації Володимир Путін повідомив, що одній з його доньок двічі ввели першу зареєстровану у світі вакцину від COVID-19, розроблену російським центром ім. Н. Гамалеї.

Після другого уколу температура зійшла нанівець, високі антитіла до коронавірусу і гарне самопочуття, розповів очільник РФ під час наради з членами уряду.

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...