
Донецький Олімпік найближчим часом припинить своє існування, повідомляє у своєму Telegram-каналі журналіст Олег Барков, зазначають Патріоти України.
За інформацією журналіста, вірогідність того, що Олімпік не зіграє у новому сезоні української Прем'єр-ліги — 99%.
Клубу не вдалося знайти додаткові джерела фінансування.
Крім того, на контракті у Олімпіка залишилося всього сім футболістів.
Очікується, що місце Олімпіка займе Минай, який за підсумками минулого сезону вилетів з вищого дивізіону у Першу лігу.
Раніше журналіст Ігор Циганик також повідомляв про ризик припинення існування Олімпіка та назвав ситуацію з клубом«складною».
У травні президент Олімпіка Владислав Гельзін був дискваліфікований Українською асоціацією футболу(УАФ) на п’ять років за його поведінку під час і після матчу з Шахтарем у сезоні 2020/21.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...