Через годину після госпіталізації: На Прикарпатті від переохолодження померла жінка

На Прикарпатті померла від переохолодження 46-річна жінка, яку у важкому стані госпіталізували та помістили до реанімації. Незважаючи на вжиті зусилля лікарів, вона померла через годину після потрапляння до лікарні. Про це йдеться в повідомленні Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, передають Патріоти України.

У зведенні про оперативну ситуацію в області вказується, що трагедія сталася вранці 26 січня. Так, близько 09:00 в реанімаційне відділення Коломийської центральної районної лікарні доставили мешканку села Нижній Вербіж, що за 5 кілометрів від Коломиї.

Пацієнтка 1975 року народження була без свідомості у важкому стані. Близько 10 ранку вона померла в лікарні. "Попередня причина загибелі - загальне переохолодження організму", - йдеться в публікації. Деталі та обставини трагічного інциденту з'ясовуються.

Це варто знати всім! Чому трудова книжка більше не гарантує пенсію

вівторок, 23 червень 2026, 8:22

Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...